Co se právě děje

aktuality jsou řazeny odspodu, podle data konání

Nejnovější aktuality

Koloděje  •  Jirny  •  Klánovice

První sv. přijímání

V neděli 18. června při mši sv. v 10.30 přistoupilo celkem dvacet dětí z naší farnosti poprvé ke sv. přijímání. Díky paní fotografce Lucii Horníkové máme spoustu krásných fotek. Prohlížet je možné online nebo se domluvte na farním emailu na předání kompletního souboru.

Cyklus filmových večerů ve farní stodole

Zveme vás do farní stodoly na promítání zajímavých filmů ve vybrané pátky měsíce května a června. Rozpis a informace k filmům si můžete stáhnout zde.

Farní den v sobotu 22. 4.

Farní výlet se vydařil - díky všem, kdo se o to zasloužili! Brzy přineseme krátkou reportáž a nějaké fotky.

2016 • Klánovice

Mše sv. s účastí dětí

Nedělní bohoslužby s promluvou pro děti a hudebním doprovodem kytarových písní (Holky v akci) budou v Klánovicích pravidelně vždy druhou neděli v měsíci.

P. Rafał

Konkrétní datumy a písničky naleznete na stránce Hudba .

2016 • Koloděje

Dětské mše sv. - Koloděje

Dětské mše v Kolodějích se konají každou třetí neděli v měsíci v 10:30. Tímto jste všichni zváni, především rodiny s dětmi. Bližší informace o termínech a zpívaných písničkách sledujte na stránce Hudba .

Dan Vláčil

2016 • Koloděje

Farní fotogalerie

Na serveru Rajče je umístěna farní fotogalerie, ve které naleznete snímky z různých farních aktivit - zahradní slavnost, posvícení, sázení švestkové aleje, první svaté přijímání apod. Adresa fotogalerie je farnostkolodeje.rajce.net, příp. farnostkolodeje.rajce.idnes.cz.

Máte-li doma fotografie z farního dění, které ve fotogalerii scházejí, kontaktujte Moniku Šárovou či Zitu Kazdovou.

Štěpán Lapáček