Výuka náboženství

Ve škol­ním roce 2023/2024 počítáme s výuk­ou nábožen­ství ve třech věkových skupinách. Výuka nejm­ladších dětí a přípra­va na 1. sv. při­jímání budou probíhat souběžně ve stře­du od 16.30. Starší děti budou mít vyučování v úterý v jed­né či dvou skupinách podle záj­mu. Rodiče vyplní svým dětem přih­lášku (ke stažení zde) a ode­vz­da­jí farní email nebo pří­mo panu faráři.

Začínáme v úterý 19. 9. a ve stře­du 20. 9. 2023. Výuka nábožen­ství bude probíhat dle rozpisu uve­deného níže. Časy výuky mohou být ještě upřes­něny. Prosím pozor, o prázd­ninách a stát­ních svátcích se neučí !

Hodiny nábožen­ství mají týden­ní peri­od­ic­i­tu (chodí se jed­nou týd­ně v ter­mínu, dom­lu­veném při přih­lášení) a probíha­jí ve „Farní stodole“ v areálu kolodějské fary. Pokud si nejste jisti, do které skupiny vaše dítě patří, prosím zav­ole­jte nebo napište.

Rozvrh výuky v roce 2023/2024:

I. skupina  stře­da od 16:30 1. – 3. tří­da (souběžně s II. skupinou)
II. skupina  stře­da od 16:30 přípra­va na první sv. při­jímání (Salvet, Klimešová)
III. skupina (bude upřes­něno) II. stu­peň zákl. školy (Hartmanová)

Důležité upo­zornění: pokud víte, že vaše děti neb­u­dou pří­tom­ny na nábožen­ství, sdělte nám to včas emailem nebo prostřed­nictvím SMS (kon­tak­ty viz níže). Je to hlavně v záj­mu bezpečnos­ti dětí.

Dr. Ondřej Salvet 724 330 835 [email protected]
Mgr. Monika Hartmanová 608 530 800 [email protected]