Výuka náboženství

Nouzový stav:

Po dobu trvání nouzového stavu se výuka náboženství ruší. Rodiče mohou kontaktovat toho, kdo učí náboženství a domluvit si případnou individuální podporu.

Výuka náboženství probíhá dle rozpisu, viz  níže. Hodiny náboženství mají týdenní periodicitu (chodí se jednou týdně v termínu, domluveném při přihlášení) a probíhají ve „Farní stodole“ v areálu kolodějské fary. Pokud si nejste jisti, do které skupiny vaše dítě patří, prosím zavolejte nebo napište. Znovu bych vás rád naléhavě požádal: pokud víte, že vaše děti nebudou přítomny na náboženství, sdělte nám to včas emailem nebo prostřednictvím SMS (kontakty viz níže). Je to hlavně v zájmu bezpečnosti dětí. Prosím pozor, o prázdninách a státních svátcích se neučí !

Dr. Ondřej Salvet 724 330 835 kolodeje.farnost@centrum.cz
Mgr. Monika Hartmanová 608 530 800 monika.hartmanova.mgr@gmail.com
Mgr. Michaela Klimešová 608 222 472 michaela.klimesova@email.cz

Výuka probíhá podle následujícího rozvrhu:

úterý od 16.30 1. – 2. třída
středa od 15.30 příprava na 1. sv. přijímání