Bohoslužby v neděli 13. 12. (3. adventní neděle)

Protože počet účast­níků bohoslužeb je omezen vlád­ním nařízením, rozhodl jsem se uspořá­dat navíc další bohoslužbu v 10.30 a vyzk­oušet rez­er­vační systém.

Pro přih­lášení k rez­er­vaci použi­jte prosím ten­to for­mulář.

Principem je, že se co nejvíce farníků pře­dem přih­lásí, takže budu mít ori­en­tační přehled, kdo se chys­tá při­jít, a budu tak mít možnost v pří­padě potře­by vás kon­tak­to­vat a pokud možno zajis­tit rovnoměrné rozložení účast­níků jed­notlivých bohoslužeb.

Omlouvám se všem, kterým to při­jde nemíst­né; je jas­né, že záměrem není vyloučit z účast na mši něko­ho, kdo se včas nereg­istroval. Spíše naopak chci usnad­nit účast těm, kdo by se jinak obá­vali, že se do kostela nedostanou. Přitom platí, že účast na mši sv. je v těch­to výjimečných situ­acích na rozhod­nutí každého křesťana, což platí zvláště o těch, kdo patří k něk­teré z rizikových skupin. Pokud se přih­lásí velké množství zájem­ců, doufám, že budu moci něk­terým z nich nabíd­nout uspořádání ještě další bohoslužby.