Farní tábor

OTEVŘENO PŘIHLAŠOVÁNÍ

Informace a přih­lášky na farní tábor 2024

Letošní farní tábor proběhne, s Boží pomocí, v ter­mínu 3.–10. srp­na 2024 na táborové zák­lad­ně u Mukařova. Přihlášku na tábor prosím vyplňu­jte v elek­tron­ické podobě a zasíle­jte emailem na adresu: [email protected].

Vedení táb­o­ra

Hlavní vedoucí: Lukáš Passer, mobil: 720 435 437, email: [email protected].
Zástupce HV: Aninka Sajdlová, mobil: 733 411 267, email: [email protected]

Informace:

Veškeré infor­ma­ce naleznete zde.

Důležité doku­men­ty (vyplněné ode­vzde­jte při odjezdu):

Vložené doku­men­ty jsou nezbyt­né pro předání dítěte u auto­busu. Bez jeho řád­ného vyplnění (a předání fyz­ické podo­by) nelze dítě přebrat!

Potvrzení o způ­so­bilosti dítěte (nut­ná návště­va prak­tick­ého lékaře, plat­nost 2 roky – 11.8.2022 a novější)

Souhlas o podávání léků, trans­portu osob­ním vozi­dlem, poři­zování fotografií a odpověd­nos­ti za cen­nos­ti (pod­pis zák. zástupce)

Souhlas zákon­ných zás­tupců s posky­továním infor­ma­cí o zdravot­ním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce (pod­pis zák. zástupce)

Bezinfekčnost (pod­pis zák. zás­tupce, nes­mí být starší 24 h) – prohlášení, že dítě nepřiš­lo do kon­tak­tu s infekčním onemoc­něním (včet­ně vší), neproděla­lo akut­ní onemoc­nění, nejeví známky onemocnění, …

Nezapomeňte na kopii kar­tičky pojištěnce. Za orig­inál neručíme. Pokud bude mít kar­tičku u sebe dítě, i tak potře­bu­jeme její kopii, kter­ou bude mít ve složkách zdravotník.

Seznam věcí na tábor:

Seznam obsahu­je položky s doporučeným počtem. Čtěte pozorně doplňu­jící infor­ma­ce, které jsou součástí tabulky!