Bohoslužby ve Svatém týdnu

Milí farní­ci,

jak jistě víte, i během velikonočních svátků platí vel­mi přís­né omezení poč­tu účast­níků bohoslužeb ve vnitřním pros­toru, naopak venku jsou lim­i­ty pod­stat­ně mírnější. Proto po delším zvažování vyh­lašu­ji násle­du­jící velikonoční program:

Hlavní bohoslužbu budeme slav­it v neděli na Boží Hod od 9h na farní zahradě. V ostat­ních dnech jsem se rozhodl umožnit vám účast na liturgii aspoň tím, že v pros­toru před kostelem instalu­ji ozvučení. Obřady tedy proběh­nou v kostele zhru­ba v časech, na které jsme byli zvyk­lí před pan­demií: na Zelený čtvrtek a na Velký pátek od 18h, v sobo­tu od 19.35 (čas západu slunce). Na Boží Hod bude, jak zmiňu­ji výše, v 9h mše na zahradě a druhá mše sv. (určená zejmé­na seniorům) od 10.30 v kostele. Všechny podrob­nos­ti najdete na domovské stránce farního webu.

Moc se těším, že se s vámi uvidím. Zkusím nabíd­nout také inter­ne­tové přenosy, ale raději to úplně nes­libu­ji, pro­tože nevím, jestli se mi podaří i s tím ozvučením všech­ny ty kabely správně zapojit.

Přeji všem duchovně plod­né prožití Velikonoc!

Ondřej