Informace k 1. sv. přijímání

Milí rodiče,

jak jsem zmiňo­val tuto neděli v kostele, je na čase si ujas­nit, jak za součas­ných okol­nos­tí uspořádáme první svaté při­jímání vašich dětí. Moje úva­ha je násle­du­jící: dětí-prvoko­mu­nikan­tů máme 16, lim­it poč­tu účast­níků je 100 osob, takže najed­nou se do kostela neve­jdeme. S ter­mínem už hýbat nech­ci, pro­tože bychom tím niče­ho nedosáh­li – nejis­to­ta nás asi bude provázet ještě dlouho. Proto navrhu­ji, že něk­teré děti půj­dou k 1. sv. při­jímání už při ran­ní mši v 9h a další v 10.30 podle původ­ního plánu (např. 6+10), nebo bych ještě udělal mši sv. ve 12h (např. 4+6+6). To záleží na tom, kolik příbuzných, kmotrů a jiných hostů budete chtít pozvat.

Prosím vás tedy, abyste mi co nejdříve, nejdéle pak do čtvrtku 8. 10. emailem dali vědět, kolik vás v neděli 18. říj­na při­jde.  Podle velikosti skupin bych pak děti rozdělil tak, aby­chom se vešli do limitu.

Srdečně vás zdravím a prosím o rychlou odezvu,