Kamery v kostele

Sledujte přímý přenos neděl­ní mše. Využijte možnost soukromé mod­l­it­by v kostele.

Kvůli mimořád­ným opatřením se nemo­hou konat veře­jné bohosluž­by. Nezbývá nám, než doufat, že to brzy znovu bude možné. Co je možné už teď a bude možné za každých okol­nos­tí, je mod­l­it­ba, ať indi­viduál­ní nebo společná v domác­nos­tech. Na pod­poru toho­to společného úsilí jsem se po konzultaci s eko­nom­ick­ou radou rozhodl instalo­vat do kostela dvě kamery, takže kos­tel může zůs­tat přes den (zejmé­na odpoledne) otevřený. Jedná se o pilot­ní pro­jekt po dobu karan­tény. Otevírací hodiny nej­sou přes­ně stanove­ny, pokud se chcete ujis­tit, zda je otevřeno, zav­ole­jte prosím panu faráři na č. tel. 724330835.